Miramar Pension

Miramar Pension

Online
Miramar Pension

Hello👋

Please send a message for reservation.

Giriş
ADULT
ROOM: 1
4.6 / 5 Google
4.5 / 5 TripAdvisor
9.8 / 10 Hotels.com
9.7 / 10 Trivago
9.1 / 10 Booking.com

An Unforgettable Experience in Kaş

We are a family that was born and raised in Bakırköy and is also a Kaş lover. We opened Miramar Pansiyon to leave the city life and even its chaos and experience time and Kaş together. To our hostel where we aim to reflect our knowledge and experience with a boutique service approach; We are waiting for everyone who thinks that holiday means rediscovering freedom and finding peace.

ROOMS
Comfort and Hygiene in the Comfort of Home

We would be happy to host you with our unique service approach in our spacious and clean rooms accompanied by the unique view of the Mediterranean.

  • Single Use Rooms
  • Double Room Rooms
  • Triple Person Rooms
  • Quadruple Person Rooms
Single Use Rooms

The rooms, which are surrounded by nature and with a unique view of the Mediterranean, have every detail for your comfort.

One King Bed or Two Separate Beds

Double Room Rooms

You can find the comfort of your home in rooms with panoramic sea views.

One King Bed or Two Separate Beds

Triple Person Rooms

Rooms with sea and Meis views have special details for your comfort.

30-35 m², Double Bed and Single Bed

Quadruple Person Rooms

Spaciousness and comfort come together in the rooms that open to the Mediterranean from their balconies.

30-35 m², Family Room with Double Bed and Twin Beds

Delicious Moments

The taste lasts all day long at Miramar Pansiyon. A pleasant start to the day is made with a very rich breakfast. You can have your breakfast with different flavors and presentations, accompanied by a view of the Mediterranean.

Breakfast
You can find different options appealing to all senses on the terrace with Kaş’s unique Mediterranean view. A breakfast where hygiene and freshness are at...
Restaurant
Our meals are prepared fresh, delicious and hygienic daily, according to the preferences of our guests. All the ingredients we use in our kitchen are...
Our services

We would be happy to welcome you, our valued guests, to have a comfortable and pleasant holiday with quality service. We will be happy to help you with your holiday plans.

Car park
İnternet
Transfer
Transport
Rent a car
Boat tour
Activities
Special Celebration
HOLIDAY IN KAŞ
Travelers' Favorite Kaş

You can have a holiday in Kaş in 4 seasons. You have many alternatives for a satisfying holiday.

A short break in Kaş

You can visit the beaches to relax and enjoy the sun and sea, participate in activities and wide range of sports opportunities, or visit historical places.

Places To Visit
You can find beaches to relax and enjoy the sun and sea, participate in activities and a wide range of sports or visit historical sites.
Beaches
You can swim in the sea from almost everywhere in Kaş. The sea is clean and some of the beaches are registered with the blue...
Take a look for what you're curious about.

You can visit the beaches to relax and enjoy the sun and sea, participate in activities and wide range of sports opportunities, or visit historical places.

Yine yeni yeniden içinde sevgi olan tatlar😍

Yine yeni yeniden içinde sevgi olan tatlar😍 ...

Fikirlerinin izinde; sevgi, saygı ve özlemle #atam #10kasım1938

Fikirlerinin izinde; sevgi, saygı ve özlemle #atam #10kasım1938 ...

Sonbaharın tüm renkleriyle bir gün daha bitmek üzere. #kaş #aşk #4mevsimkaş

Sonbaharın tüm renkleriyle bir gün daha bitmek üzere. #kaş #aşk #4mevsimkaş ...

Deniz hâlâ sıcacık ve hava çok keyifli. #miramarpansiyon #kaskonaklama #kaspansiyon #akçagermeplajı

Deniz hâlâ sıcacık ve hava çok keyifli. #miramarpansiyon #kaskonaklama #kaspansiyon #akçagermeplajı ...

Mesafelerin kalktığı, sevdiklerimizle doyasıya kucaklaştığımız, güneşin içimizi ısıttığı, huzur, sevgi ve hoşgörü içinde sağlıklı bayramlar dileriz.
#peace #şekerbayramı #mutlubayramlar #kaş #limanagzi #kalkan #kaputasbeach #barış #miramarpansiyon #incebogazbeach  #akçagerme

Mesafelerin kalktığı, sevdiklerimizle doyasıya kucaklaştığımız, güneşin içimizi ısıttığı, huzur, sevgi ve hoşgörü içinde sağlıklı bayramlar dileriz.
#peace #şekerbayramı #mutlubayramlar #kaş #limanagzi #kalkan #kaputasbeach #barış #miramarpansiyon #incebogazbeach #akçagerme
...

Baharın ve bereketin müjdeleyicisi Hıdırellez Günü kutlu olsun.
Sağlık, neşe, huzurlu günleriniz olsun.
#hıdırellez #bahar #yaz #miramarpansiyon
#tatil #kaş #Kaputaş #patarakumtepesi
#demre #kekovabatiksehir⛵️⚓️ #dilek #hidirellez #yaşarkemal #hızır #ilyasYaşar Kemal - Binboğalar Efsanesi’nden“Hızır’la İlyas her yıl dünyanın bir yerinde buluşurlar. Onlar o yıl hangi yerde buluşmuşlarsa orada bahar bir başka türlü patlar, o yıl çiçekler daha bol, daha büyük, her yılkinin birkaç misli iri açarlar. Arılar daha renkli, daha kocaman olurlar. İneklerin, koyunların sütleri daha bol, daha besleyici olur. Gök daha arı, daha başka mavilenir. Yıldızlar daha irileşir, daha parlaklaşırlar. Saplar başakları, ağaçlar çiçekleri, meyveleri götüremezler. İnsanlar o yıl daha sağlıklı olurlar, hiç hastalanmazlar. O yıl ölüm de olmaz. Ne bir kuş, ne bir karınca, ne arı, ne kelebek ölür.Hızır’la İlyas’ın buluştuğu an, biri mağrıptan, biri maşrıktan iki yıldız doğar, yıldızlar Hızır’la İlyas’ın buluştuğu yerin üstüne kayarak gelirler, tam Hızır’la İlyas birbirlerinin elini tutarlarken onlar da birleşirler, tek bir yıldız olurlar. Hızır’la İlyas’ın üstüne ışık olup sağılırlar. Hızır’la İlyas’ın el ele tutuştuğu, yıldızların gökte birleştiği an dünyada her şey durur, akarsular kirp diye oldukları yerde donmuşçasına durur kalırlar, yeller esmez, denizler dalgalanmaz, yapraklar kıpırdamaz, damarlardaki kan akmaz, kuşlar uçmaz, arıların kanatları titremez. Her şey durur, hiç, hiçbir şey kıpırdamaz. Yıldızlar akmaz, ışıklar yürümez. Dünya bir an için ölür. Sonra her şey birden uyanır, dehşet bir yaşam patlar.İşte bu gece sabaha kadar insanlar birleşen yıldızları görmek için evlerden dışarılara uğrarlar, yüksek yerlere, dam başlarına, minarelere, tepelere, dağ başlarına çıkarlar. Bir de su başlarını beklerler. Çeşmelerin, pınarların, çayların başlarını beklerler. Gözlerini sudan ayırmazlar. Kim ki gökyüzünde yıldızların birleştiğini görür, o anda ne isterse olur...”

Baharın ve bereketin müjdeleyicisi Hıdırellez Günü kutlu olsun.
Sağlık, neşe, huzurlu günleriniz olsun.
#hıdırellez #bahar #yaz #miramarpansiyon
#tatil #kaş #Kaputaş #patarakumtepesi
#demre #kekovabatiksehir⛵️⚓️ #dilek #hidirellez #yaşarkemal #hızır #ilyas

Yaşar Kemal - Binboğalar Efsanesi’nden

“Hızır’la İlyas her yıl dünyanın bir yerinde buluşurlar. Onlar o yıl hangi yerde buluşmuşlarsa orada bahar bir başka türlü patlar, o yıl çiçekler daha bol, daha büyük, her yılkinin birkaç misli iri açarlar. Arılar daha renkli, daha kocaman olurlar. İneklerin, koyunların sütleri daha bol, daha besleyici olur. Gök daha arı, daha başka mavilenir. Yıldızlar daha irileşir, daha parlaklaşırlar. Saplar başakları, ağaçlar çiçekleri, meyveleri götüremezler. İnsanlar o yıl daha sağlıklı olurlar, hiç hastalanmazlar. O yıl ölüm de olmaz. Ne bir kuş, ne bir karınca, ne arı, ne kelebek ölür.

Hızır’la İlyas’ın buluştuğu an, biri mağrıptan, biri maşrıktan iki yıldız doğar, yıldızlar Hızır’la İlyas’ın buluştuğu yerin üstüne kayarak gelirler, tam Hızır’la İlyas birbirlerinin elini tutarlarken onlar da birleşirler, tek bir yıldız olurlar. Hızır’la İlyas’ın üstüne ışık olup sağılırlar. Hızır’la İlyas’ın el ele tutuştuğu, yıldızların gökte birleştiği an dünyada her şey durur, akarsular kirp diye oldukları yerde donmuşçasına durur kalırlar, yeller esmez, denizler dalgalanmaz, yapraklar kıpırdamaz, damarlardaki kan akmaz, kuşlar uçmaz, arıların kanatları titremez. Her şey durur, hiç, hiçbir şey kıpırdamaz. Yıldızlar akmaz, ışıklar yürümez. Dünya bir an için ölür. Sonra her şey birden uyanır, dehşet bir yaşam patlar.

İşte bu gece sabaha kadar insanlar birleşen yıldızları görmek için evlerden dışarılara uğrarlar, yüksek yerlere, dam başlarına, minarelere, tepelere, dağ başlarına çıkarlar. Bir de su başlarını beklerler. Çeşmelerin, pınarların, çayların başlarını beklerler. Gözlerini sudan ayırmazlar. Kim ki gökyüzünde yıldızların birleştiğini görür, o anda ne isterse olur...”
...

SATISFIED CUSTOMERS
Customer comments