Plajlar

Miramar Pansiyon

Miramar Pansiyon

Çevrimiçi
Miramar Pansiyon

Merhaba👋

Rezervasyon için mesaj atınız.

Kaş’ta hemen her yerden denize girilebilmektedir. Denizi temiz olup plajların bir kısmı mavi bayrakla tescillenmiştir.
Gerek beach gerekse belediye plajlarının çeşitliliği yanında aracınızda havlunuzun ve koltuğunuzun olması size ekstra özgürlük sağlamaktadır.

Kaş’ın geceleri de gündüzleri gibi sesli yada sakin geçebilir. Birçok lezzet durağının olduğu restaurantlar, meyhaneler, barlar(Cazz, rock, blues…),canlı müziğin renkleri…
Bütün bunlardan sonra sakin, gürültüsüz, dinleneceğiniz bir yer, sizi rahatsız etmeyecek, kalabalığın olmadığı, dingin,sessizliği sesini dinleyeceğiniz ama merkeze beş dakikalık bir yer arıyorsanız, Miramar’dasınız demektir.

limanagzi-koyu
Limanağzı Koyu
Kaş merkezden ring seferler ile hareket eden motorlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Karayolu ile ulaşımın olmadığı koy, farklı işletmeciler tarafından hizmet sunulduğu birkaç plajdan oluşmaktadır.
buyukcakli-plaji
Büyükçakıl Plajı
Limanağzı’nın karşı tarafında Kaş’ın en solunda bulunan koydur. Denizi kaynak suyu nedeniyle nispeten soğuk ve diğer plajlara oranla daha dalgalıdır. Yüzme bilenlerin tercih ettiği, keyifle dinlenebileceğiniz plajlardandır.
kucukcakli-plaji
Küçükçakıl Plajı
Çoğunluğu kayalar üzerinde bulunan beach işletmeleri dışında küçük bir halk plajı da bulunmaktadır. Büyük çakıl gibi soğuk suya sahiptir, önü açık meis, limanağzını gören konumdadır.
İnceboğaz plajı
İnceboğaz Plajı
Çukurbağ yarımadasının bulunduğu İnceboğaz’da belediye tarafından işletilen iki farklı plaj bulunmaktadır. Marinayı gören Acısu denizi konumu itibariyle içte kalması nedeniyle rüzgar ve dalga almamakta aynı zamanda sığ suya sahiptir. Diğer taraftan İnceboğaz mesire alanı ve belediye plajı geniş bir alanda yeşil ve maviyi birleştirmekte, ücretsiz otoparkı ile hizmet vermektedir
akcagerme-plaji
Akçagerme Plajı
Miramar Pansiyon’a en yakın plajdır. İç deniz olması nedeniyle rüzgar ve dalgadan nispeten etkilenmeyen yapısı itibariyle en korunaklı plajdır. Belediye tarafından işletilen plajı ve mesire alanı çocuklu aileler tarafından özellikle tercih edilmektedir. İsterseniz şezlong kiralayıp güneşlenebilir isterseniz çimenlerin üzerinde minder kiralayıp kitabınızı okuyabilirsiniz. Bunların dışında ayrılmış olan alanda kendinize ati şezlongunuzu getirip kullanabilirsiniz.
kaputas plajı
Kaputaş Plajı
Türkiye ve dünyada bir çok magazin ve seyahat dergisine kapak olmuş özel bir yere sahip plajlardandır. Yoldan geçerken fark edilen doğal güzelliği basamaklardan aşağıya indikçe turkuaz rengi ve kumsalı ile daha da cezbedicidir. Hemen derinleşmesi ve dalgaları nedeniyle yüzme bilenler tarafından tercih edilmelidir.
kalkan-halk-plaji
Kalkan Belediye Plajı
Liman’da bulunan plaj turkuaz rengi, temiz ve serin suyu ile belediye tarafından işletilmektedir.
patara plajı
Patara Plajı
Kaş’ta kumsala sahip tek plajdır. Suyu oldukça sığ ve denizi genellikle dalgalıdır. Dolayısıyla her yaşta insanın dalgalar oynarken sudan çıkmak istemeyeceği eğlenceli anlar yaşatırken gün batımı ile de hatıralarınızda kalacak.
Karadere
Karadere
Patara’nın diğer bir ucu olup, Xhantos ve Letoon antik kentlerinden sonra karayolu ile ulaşabilirsiniz. Eşen Çayı’nın soğuk suyu Akdeniz’e ulaştığı için deniz suyu ısısı Pataranın aksine yüzeyde daha soğuktur.
Başlıksız (1)
Seyret Çakıl Plajı
Kalkan’a giden yol üzerinde ufak bir koy olan Seyret Çakıl Plajı, turkuaz rengi ve yapısı itibariyle küçük Kaputaş olarak da anılmaktadır.
acısu_plajı
Acısu Plajı
Kaş Belediyesi tarafından işletilmektedir. Küçük ve sakin bir plaj olup, içerisinde duş, tuvalet ve restaurant bulunmaktadır.