Gezginlerin Gözdesi Kaş

Miramar Pansiyon

Miramar Pansiyon

Çevrimiçi
Miramar Pansiyon

Merhaba👋

Rezervasyon için mesaj atınız.

Kaş’ta 4 mevsim tatil yapılabilmektedir. Doyasıya bir tatil için bir çok alternatifiniz bulunmaktadır.

tekne-turu
Tekne Turu
Günlük tekne turları ile gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Kekova tekne turunda Batık Şehir ve Simena(Kaleköy) antik kentini görebileceğiniz gibi, Kaputaş, Kaş adalar şeklinde de farklı alternatifler içeren turlara da katılabilirsiniz. Tekne turları açık büfe seçenekleri ile yemek dahil olarak konuklarına hizmet vermektedir. Kaş’tan yapılan tekne turlarının hareket yerlerine göre iki seçeneğiniz olup, Kaş merkez limandan ve Üçağız köyünden olmaktadır. Paylaşımlı tekne turlarına katılabileceğiniz gibi özel olarak tekne kiralayarak da Kekova turu yapabilirsiniz.
dalis
Dalış
Kaş’ın sualtı güzelliği, denizinin temizliği, resesif yapısının çeşitliliği ve profesyonel kadroları Kaş’ı dalış merkezlerinden birisi haline getiren sebeplerden birkaçıdır. Deneme dalışları haricinden bröve için dalış eğitimleri de alabileceğiniz geniş yelpazede scuba tecrübesi edinebilirsiniz.
yamac-parasutu
Yamaç Paraşütü (Paragliding )
2 kişilik yamaç paraşütü ile pilot eşliğinde herhangi bir tecrübe ve eğitime ihtiyaç duymadan, adrenalin ve Kaş’ın doğa üstü büyüsünü hissedebilir, gökyüzünden süzülerek Meis ve Kaş’ı izleyebilirsiniz.
kano-turlari
Kano turları
Antik kalıntılar üzerinde rehber eşliğinde yapacağınız turu kano ile deneyimleyebilir, Kekova ve Simena’yı daha yakından görebilirsiniz.
sakli-kent-jeep-safari
Saklıkent Jeep Safari
Deniz, kumsal, güneş, tarih, kanyon yürüyüşü ve eğlenceli bir çok faktörü dolu dolu yaşayabileceğiniz bir günde yapabilirsiniz. Kaputaş’tan Patara’ya, Saklıkent’ten Gizlikent Kanyonuna kadar bir çok yeri görebilirsiniz. Tarih dolu Patara’nın kumsallarında denize girip Kanyon’da tercihinize göre rafting ya da zipline yapabileceğiniz gibi, günün sonunda su savaşları yapacağınız mücadele ve adrenalin dolu bir gün geçirebilirsiniz.
atv-turu
Atv turu
Türkiye’nin en uzun kumsallarından ve en önemli Likya kentlerinden biri olan Patara’da ATV ile rüzgarı,güneşi ve denizi birlikte hissedebilirsiniz.
rafting
Rafting
Saklıkent’te yapabileceğiniz basit ama zevkli bir parkur. Deniz simitleri içinde,serinleyerek aşağı doğru süzülebileceğiniz, hoş bir deneyim yaşabilirsiniz.
zipline
Zipline
Saklıkent ve Gizlikent’te yapılabilecek aktivitelerden bir başkasıdır. İp parkurunda çocuk veya yetişkinlere uygun farklı parkurlarda zipline yaparak eğlencenizi artırabilirsiniz.
atli-safari
Atlı Safari
Likya antik kentini ve Kaş’ın doğal güzelliklerini eğitmenler eşliğinde at binerek görebilirsiniz.
likya-yuru
Likya Yürüyüşü
Fethiye’den Antalya’ya uzanan dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri olan Likya Yolunun Kaş etabını rehber eşliğinde yürüyebilirsiniz.
meis
Meis Seyahati
Kaş’tan hareket eden feribotlar ile vize alarak günübirlik olarak Meis’e gidebilir yine aynı akşam dönebileceğiniz gibi, Meis’ten Rodos ve diğer Yunanistan adalarına da geçiş yapabilirsiniz.